KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15914001
nr 1591 4001
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Struktur". Signerad. Olja på duk, 30x24cm, yttermått inklusive ram: 42x36cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 januari 2024
kl 18:06:01
21/1 15:57:54
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson